2022 Vacheron Constantin Overseas 4500V/000R-B127 41MM Silver 18K Rg Box Papers
Overseas
Talk to us Sell your watch
SKUW5536
BrandVacheron Constantin
ModelOverseas
Case Size41mm
BoxYes
PapersYes
ConditionVery Good
reference4500V/000R-B127
MaterialRose Gold (RG)
dialSilver
month7
Year of Manufacture2022
1 in stock
Talk to us Sell your watch
1 in stock